Gemlik Asfalt Makineleri Üretimi

Gemlik Asfalt Makineleri Üretimi

Karayolları, dünyanın her ülkesinde en çok kullanılan ve en büyük trafik yükünü kaldıran ulaşım alanıdır. Tekerleğin icadı ile hızlanan yolculuklar, otomobillerin yaygınlaşmaya başlamasıyla yollardan beklenen kaliteyi artırmıştır. İkinci Dünya Savaşı sonrasında pek çok ülkenin asfalt yol yapımına önem vermesi sonucu, konu hızla ivme kazanmıştır.

 

Asfalt kaplama ile bambaşka bir konfor sunarak, gelişmişlik ölçütlerinden birisi olarak kabul edilen yol üretimi, 20.yüzyıldan beri makine ve ulaştırma mühendisliklerinin önemli bir sahası olmuştur.

 

Nüfusa paralel hızla artan araç sayısına ve trafiğe bağlı olarak nitelikli yollara daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Ekonomik ve sosyal faaliyetlerin arttığı, zamanın daha değerli olduğu bir dünyada özellikle karayolu ulaşımından beklenti daima en üst seviyededir.

 

Kuruluşumuzdan bugüne üretim alanlarında farklı bilgi ve tecrübeler edinmiş şirketimiz, özellikle asfalt makineleri ve ekipmanları alanında uzmanlaşmış, sektörün sorunlarına çözüm üreten bir anlayışla tanınmış ve pazarda önemli firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İkikardaş Makine, asfalt plentinden beton santraline kadar şantiyenizde kurulu tesisleri

Mekanik Aksamları Yol Yapım makinaların tüm mekanik aksamlarının tamir,yenileme ve

İkikardaş Makine, taahhüt firmaları ve kamu kuruluşları için asfalt plenti v