Hakkımızda

 

Bursa ili Gemlik ilçesinde 1998'den bu yana hizmet veren İkikardaş Makine isimli işletmemiz siz müşterilerine kaliteli ve deneyimli bir hizmet sunmaktadır. Asfalt makinaları bakım ve onarım alanında hizmet veren işletmemiz sunduğu hizmet ile müşterilerinin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktadır. İşletme olarak uzun yıllardan beri siz müşterilerimize hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirdiği tecrübe ve deneyimler ışığında sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyelere çıkarmış bulunmaktayız. İşletme olarak sizlere her zaman piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlar sunmaktayız. Bu uygun fiyatları ortaya çıkartırken muhasebe elemanlarımızın yaptıkları hesaplamalar ve araştırmalardan büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Bu uygun fiyatlar ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmayı amaçlamaktayız.

 

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyimleri ile makinaların onarımlarını en kaliteli şekilde yapmaktayız. Bu onarımları yaparken kullandığımız malzemeler her zaman en kaliteli şekilde temin edilmekte ve sunulan hizmetin sorunsuz olmasını sağlamaktadır. Mesleklerin de uzman çalışanlarımız ile makinalarda ki arızalar nokta atışı olarak tespit edilmekte ve hızlı bir şekilde onarım aşamasına geçilmektedir. Onarım aşamasında titiz ve dikkatli davranılmakta ve bu sayede aynı noktadan tekrar arıza verme riski en az seviyelere indirilmektedir.

 

Sizler de bu şekilde kaliteli, deneyimli, hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız eğer Bursa makine sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Bizden aldığınız hizmet karşısında memnun kalacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.